Kötü birşeyler oldu.

TEB Çocuk çocuklara paraları, harçlık kazanmayı, kazandıkları harçlıkları biriktirmeyi anlatıyor.

Harçlık Ajandası oluşturmak için önce üye olmalısınız. Daha önce üye olduysanız giriş yapın Şifremi unuttum Henüz üye olmadıysanız şimdi kaydolun,
çocuğunuz için Harçlık ajandası oluşturun

Harçlık Ajandanı görmek için giriş yapmalısın.

Gizlilik Sözleşmesi

TEB, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır.

Kısa mesaj (SMS), e-posta vb. iletişim kanalları kullanılarak bankamızca tarafınıza yapılan bilgilendirmeleri almak istemiyorsanız 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayıp bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde yer alan bilgi, uygulama ve oyunlar; yalnızca kullanıcıların para ve tasarrufu öğrenmelerini sağlamak amacıyla sunulmuş olup, kesinlikle bir teklif veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan TEB sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, TEB’e aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entellektüel ve diğer mülkiyet hakları bankamızda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Bankamızın yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Sitemizde yer alan her türlü içerik TEB tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan oyunlardaki ürün bedellerinin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan ürün bedellerindeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı TEB sorumlu değildir.

TEB’i temsil eden bu sayfaya ve/veya TEB Çocuk internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

KULLANIM ŞARTLARI GİZLİLİK © 2012 TEB A.Ş